Polipropylen oraz elastomery  tel.535998896


PP Niebieski MFI 5-7

Polipropylen w kolorze niebieskim, MFI 5-7. Oferowany przez nas regranulat PP pochodzi z naszej ciągłej produkcji i charakteryzuje się wysoką jakością oraz absolutną powtarzalnością. Zapewniamy dostępność dużych ilości oraz dostaw całosamochodowych.

PP Szary MFI 5-7

Polipropylen w kolorze szarym, MFI 5-7. Oferowany przez nas regranulat PP pochodzi z naszej ciągłej produkcji i charakteryzuje się wysoką jakością oraz absolutną powtarzalnością. Zapewniamy dostępność dużych ilości oraz dostaw całosamochodowych.

TPE - Santoprene

TPE - Santoprene TPE - Santoprene , regranulat kolor czarny twardość ~ 72 , duże ilości w ciągłej sprzedaży ewentualnie odbiory całosamochodowe  

PP Zielony MFI 5-7

Polipropylen w kolorze zielonym, MFI 5-7. Oferowany przez nas regranulat PP pochodzi z naszej ciągłej produkcji i charakteryzuje się wysoką jakością oraz absolutną powtarzalnością. Zapewniamy dostępność dużych ilości oraz dostaw całosamochodowych.

PE Biały + 20% Talk

Polietylen w kolorze białym z zawartością 20% talku, MFI 1-2. Oferowany przez nas regranulat pochodzi z naszej ciągłej produkcji i charakteryzuje się wysoką jakością oraz absolutną powtarzalnością. Zapewniamy dostępność dużych ilości oraz dostaw całosamochodowych.


PP Brązowy MFI 5-7

Polipropylen w kolorze brązowym, MFI 5-7. Oferowany przez nas regranulat PP pochodzi z naszej ciągłej produkcji i charakteryzuje się wysoką jakością oraz absolutną powtarzalnością, zapewniamy dostępność dużych ilości oraz dostaw całosamochodowych

PP Szary RAL 7004

Polipropylen w kolorze szarym RAL 7004, MFI 5-7. Oferowany przez nas regranulat PP pochodzi z naszej ciągłej produkcji i charakteryzuje się wysoką jakością oraz absolutną powtarzalnością. Zapewniamy dostępność dużych ilości oraz dostaw całosamochodowych.  

PP Czarny MFI 5-7

Polipropylen czarny, MFI 5-7. Oferowany przez nas regranulat PP pochodzi z naszej ciągłej produkcji i charakteryzuje się wysoką jakością oraz absolutną powtarzalnością. Zapewniamy dostępność dużych ilości oraz dostaw całosamochodowych.